Успішна підготовка юних дослідників

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 14.02.2017

Вітаємо асистентів кафедри молекулярної генетики та біотехнології, канд.біол.наук Інну Буздугу та Юрія Тинкевича з успішним захистом  їх вихованцями, учнями-членами БМАНУМ відділення хімії та біології - Анна Волкова (9 клас) та Ірина Пахомова (11 кл) - наукових робіт під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт,  який проходив на базі Чернівецького національного університету.

Дівчата відзначилися цікавими й водночас актуальними дослід-женнями про "Аналіз філогенетичних зв’ язків та еволюції роду Rosa L. на основі порівняння структурної організації МГС 5S рДНК" (Ірина Пахомова) та "Вплив іонів купруму та кадмію на вміст вітаміну С у модельної рослини Arabidopsis thaliana" (Анна Волкова)

Бажаємо перемоги на фінішній прямій (ІІІ етапі конкурсу)!