Студент-біолог на симпозіумі в ПАР (Африка)

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 02.12.2016

Магістрант кафедри молекулярної генетики та біотехнології - Волков Андрій, який навчався за програмою Erasmus Mundus у Німеччині та виконував наукову роботу в Інституті Хімічної Екології Макса Планка, отримав грант на участь у симпозіумі «Хімічна екологія», який відбувся в м. Преторія (Південно-Африканська Республіка) з 31.10.16 -2.11.16. Результати власних наукових досліджень Андрій представив у вигляді доповіді на тему "Biotransformation of allelopathic compounds by Arabidopsis thaliana". В роботі симпозіуму брали участь відомі науковці як з країн Африки, так і з Європи і Канади. Обговорювалось широке коло питань, стосовно взаємодії комах з деревами лісу, взаємовідносин між флорою та запилювачами; рослинно-патогенні взаємодії; натуральні рослинні продукти і феромони комах.

Для групи делегатів в рамках симпозіуму була проведена екскурсія у найстаріший та найвідоміший національний парк в ПАР, один з найбільших національних праків світу – НП Крюгер.

На фото: Андрій Волков у національному парку "Крюгер" з учасниками симпозіуму.