Студентська наукова конференція 2019

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 18.04.2019

16-17 квітня 2019 року на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології в рамках Студентської наукової конференції ЧНУ імені Юрія-Федьковича було представлено доповіді студентів щодо їхньої наукової роботи.

В ході роботи трьох підсекцій за відмінне представлення отриманих результатів студенти були нагороджені грамотами.

Підсекція структурно-функціональна організація та еволюція геному (Керівник: проф. Р.А. Волков)

-         Козуб Людмила (студентка 5 курсу) з доповіддю на тему: «Порівняння ділянки 5S рДНК двох видів роду Acer, секція Platanoidea» (Науковий керівник – проф. Р.А. Волков)

-         Надєждіна Анастасія (студентка 5 курсу) з доповіддю на тему: «Особливості організації генів 5S рДНК та 35S рДНК в роді Prunus» (Науковий керівник – асист. Ю. О. Тинкевич)

Підсекція молекулярно-генетичні та біохімічні механізми абіотичного стресу (Керівник: проф. І.І. Панчук)

-         Ткачук Тетяна (студентка 4 курсу) з доповіддю на тему: «Вплив сахарози на вміст карбонільних груп за дії теплового стресу у рослин A. thaliana» (Науковий керівник – асист. І.М. Буздуга)

Підсекція теоретичні та прикладні аспекти бджільництва (Керівник: доц. В.Ф. Череватов)

-         Мещишен Іван-Станіслав (студент 4 курсу) з доповіддю на тему: «Гістологічна структура середньої кишки медоносних бджіл (Apis mellifera L.) за відсутності додаткової підгодівлі» (Науковий керівник – асист. Л. І. Тимочко)

Цим учасникам було вручено пам’ятні грамоти.

ВІТАЄМО!!!!