Студентська наукова конференція кафедри молекулярної генетики та біотехнології

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 27.04.2023

Нарешті за довгий час 25 квітня 2023 р. студенти кафедри молекулярної генетики та біотехнології зібралися разом в офлайн-форматі, щоб представити свої дослідження на студентській науковій конференції. Для багатьох студентів це була перша можливість доповісти результати своїх експериментів живій аудиторії. На конференції працювало дві підсекції
- «Структурно-функціональна організація та еволюція геному» (керівник проф. Роман Волков)                                                                                            - «Стійкість до стресу та селекція бджоли медоносної» (керівник, проф. Ірина Панчук)

В рамках кожної підсекції було представлено багато цікавих та актуальних тем, над якими студенти працюють на кафедрі молекулярної генетики та
біотехнології. На загал було представлено 17 повідомлень. Серед учасників, які презентували свої доповіді у двох підсекціях, були
відзначені кращі презентації. Доповідь Анни Волкової була рекомендована представити ННІБХБ на університетському рівні.

.
I місце
Анна Волкова – Використання методу CAPS для визначення порід Apis melifera (науковий керівник – асист. Череватов О.В.)
Остап Паламар – Вміст карбонільних груп у медоносних бджіл в умовах температурного та харчового стресів за дії полiмiнерального препарату
"Апiплазма" (наукова керівниця – доц. Язловицька Л. С.)

Анна       Остап

II місце
Валентин Кліщ – Різноманіття CDS генів у медоносних бджіл (науковий керівник – асист. Череватов О.В.)
Дар’я Рудь – Молекулярно-генетична характеристика українських популяцій Aconitum anthora (науковий керівник – асист. Тинкевич Ю.О.)

Валентин       Даша

III місце

Денис Кулаков - Організація та еволюція міжгенного спейсера 5S рДНК у представників роду Aconitum L. (науковий керівник – асист. Тинкевич Ю.О.)
Ірина Лугомирська – Гістохімічні особливості окремих органiв медоносних бджiл (Apis mellifera L.) за рiзних вуглеводних дієт, температурних умов та
впливу препарату Apiplаsma (наукова керівниця – асист. Тимочко Л.І.)
Емілія Тімканич -  Особливості молекулярної еволюції IGS 5S рДНК у представників роду Tulipa (науковий керівник – асист. Тинкевич Ю.О.)

ІринаДенис

Грамота_Анна