СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ МОЛЕКУЛЯРНОЇ ГЕНЕТИКИ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ 2022

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 11.05.2022

5 травня 2022 року на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології в online режимі відбулася щорічна студентська наукова конференція, на якій 20 студентів 3, 4 та 5 курсів представили свої результати досліджень. Конференція проводилась у трьох підсекціях. Було відмічено найкращі доповіді, а їхні доповідачі були нагороджені грамотами. Під час доповідей було обговоренно відповіді на чисельні питання та доповнення співробітниками кафедри. Студенти продемонстрували впевнене володіння матеріалом та методами. Обговорення проводилося у трьох підсекціях:

Підсекція структурно-функціональна організація та еволюція геному (Керівник: проф. Р.А. Волков).

Підсекція молекулярно-генетичні та біохімічні механізми абіотичного стресу (Керівник: проф. І.І. Панчук).

Підсекція теоретичні та прикладні аспекти бджільництва (Керівник: доц. В.Ф. Череватов).

В ході роботи за відмінне представлення отриманих результатів студенти були нагороджені грамотами.

I місце

stud_1

- Глопіна К.-Г. Поліморфізм міжгенного спейсера генів 5S рДНК представників родини Синявцеві (Lycaenidae).

stud_2- Качмарик Д. Вплив полімінерального препарату на вміст ТБКАП в Apis mellifera L. за дії харчового та температурного стресу.

II місце

STUD_6- Волкова А. Молекулярна організація 5S рибосомної ДНК Apis mellifera ligustica.

stud_7

- Паламар О. Вміст карбонільних груп у медоносних бджіл в умовах дії препарату «Апіплазма» на тлі харчового стресу.

stud_7

- Шевцова Ю. Філогенетична характеристика українських популяцій медоносних бджіл на основі аналізу 5’ ділянки СОІ.

III місце

stud_4- Біляй Д. Організація міжгенного спейсера 5S рДНК Aconitum jacquinii та потенціал використання цієї ділянки для генетичного баркодінгу роду Aconitum.

stud_8

- Богданюк Т. Вплив сахарози на вміст фотосинтетичних пігментів у рослин A. thaliana за дії теплового стресу.

stud_3- Валін М. Поліморфізм промоторної ділянки гена CNR12 у різних сортів черешні - Prunus avium та споріднених видів.

stud_5- Хамкевич Ю. Поліморфізм послідовності СОI у медоносних бджіл деяких областей України.

Вітаємо студентів та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі.