Студентський «Дискусійний клуб»: Еволюційні таємниці походження динозаврів

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 01.03.2024

За ініціативи студентів та викладачів кафедри молекулярної генетики та біотехнології 21 лютого розпочав роботу «Дискусійний клуб». Клуб має на меті зібрати всіх студентів ННІБХБ, які цікавляться новинками біології, медицини та екології та бажають їх обговорити. Теми кожного засідання пропонують студенти. Перша тема, яка розглядалась на дискусійному клубі, була присвячена походженню динозаврів. Студент 5 курсу Денис Кулаков та 3 курсу Гончарук Станіслав були доповідачами щодо таємниць еволюції динозаврів. В їхніх доповідях враховувалися останні відкриття та наукові гіпотези, які стосуються цих древніх істот. При відповідях на питання та обговоренні доповідей виникла цікава дискусія, яка стимулювала нові думки та погляди.

Участь у заході взяли студенти різних курсів і кафедр. Жвава дискусія відбувалась за чашечкою чаю зі смаколиками. Запрошуємо бажаючих усіх кафедр попити чаю та подискутувати у нашому «Дискусійному клубі». Вносіть пропозиції щодо теми, яка вас цікавить. Час наступного засідання буде оголошено додатково. Будемо раді бачити всіх. До зустрічі!

клуб_1    клуб_2

клуб_3