Випускниця кафедри завітала із Швейцарії в гості

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 06.01.2024

На кафедру молекулярної генетики та біотехнології завітала випускниця, яка закінчила навчання на нашій кафедрі 2022 року. Єлена Мельник  працює в Швейцарському федеральному технологічному інституті в Цюриху, де вона проводить дослідження у сфері розробки алгоритмів для аналізу багатоканальних зображень, отриманих після фарбування антитілами клітин пухлини (імунофлуоресценція). У своїй захоплюючій презентації Єлена розповіла та поділилася досвідом про свою роботу, яка включає в себе оцінку якості, класифікацію типів клітин, визначення ніш, а також пошук диференціально експресованих та просторово варіабельних генів.

Мельник_1

Мельник_2    Мельник_3

Мельник_4

Ми пишаємося успіхами наших випускників і віримо, що їхні досягнення слугують великим натхненням для наших студентів. Бажаємо Єлені подальших успіхів у її дослідницькій роботі та розширенні наукових горизонтів.