Виступ науковців кафедри молекулярної генетики та біотехнології на ХХІІ Міжнародній Гамовській конференції-школі

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 23.09.2022

На базі Одеського державного університету імені І.І. Мечникова 22-26 серпня 2022 року відбулась щорічна ХХІІ Міжнародна Гамовська конференція-школа, яка була організована у формі онлайн-сесій. Серед наукових напрямків конференції важливу роль було відведено біологічній секції.

З-поміж доповідачів, серед яких було чимало провідних науковців з різних країн Європи та США, результати своїх напрацювань гідно представили й співробітники нашої кафедри. На пленарному засіданні було заслухано доповідь професора Романа Волкова про організацію рибосомних генів представників роду Aconitum (Molecular evolution and taxonomic application of 5S rDNA in the genus Aconitum), яка викликала жваве обговорення й інтерес у слухачів. На секційному засіданні була представлена доповідь аспірантки Надії Рошка стосовно вивчення генів 5S рРНК у медоносних бджіл (Long and short 5S rDNA variants in the genomes of Apis species). Ця доповідь зайняла третє місце серед представлених робіт молодих науковців та отримала грамоту. Зроблені доповіді відображають останні досягнення науковців кафедри у вивченні молекулярної організації та еволюції рибосомних генів еукаріот – тематиці, за якою чернівецькі генетики мають світовий пріоритет.

Щиро вітаємо наших науковців та бажаємо наснаги до нових наукових звершень!