Вітаємо Діану Качмарик з призовим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2020/2021 н.р.

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 09.04.2021

Другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнологія та біоінженерія» проводився на базі Національного університету харчових технологій (м. Київ). Для участі в ІІ турі Конкурсу надійшло 48 робіт із 23 закладів вищої освіти. Однак для участі в підсумковій конференції відібрали лише 30 робіт.

8 квітня ІІ етап Конкурс розпочався в режимах відеоконференцій. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представила Діану Качмарик, студентка 4 курсу кафедри молекулярної генетики та біотехнології з доповіддю на тему «Різні температурні умови життя Apis mellifera: антиоксидантна система захисту» (науковий керівник - к.б.н., доцент Людмила Язловицька.).

За результатами конкурсу Діана Качмарик виборола диплом третього ступеня. Вітаємо переможицю та її наукового керівника. Бажаємо наукової та творчої наснаги!