Виїздні семінари кафедри молекулярної генетики та біотехнології

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 03.03.2016

З 18.02.2016 по 29.02.2016 викладачі кафедри молекулярної генетики та біотехнології Савчук Г.Г., Тимочко Л.І., Череватова В.Ф., Язловицької Л.С виступили з науковими доповідями на семінарах районних осередків спілки пасічників (Заставна, Путила, Вижниця, Сторожинець),  де ознайомили всіх присутніх з теоретичними та прикладними напрямками досліджень світової спільноти та кафедри молекулярної генетики та біотехнології, зокрема.

На зустрічі було наголошено на необхідності тісної співпраці з практикуючими пасічниками як запоруки отримання вагомих результатів. Особливе занепокоєння у присутніх викликало повідомлення науковців про ймовірну загрозу появи на території України інвазійних шкідників медоносних бджіл: малого вуликового жука та азіатського шерстня.