Вручення Премії Верховної Ради України молодим ученим

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 12.11.2021

До Всесвітнього дня науки Голова Парламенту України Руслан Стефанчук вручив Премії Верховної Ради України молодим ученим. Серед них асистентка кафедри молекулярної генетики та біотехнології Ольга Іщенко.

Асистентка кафедри молекуляної генетики та біотехнології Ольга Іщенко разом з колегами з інституту молекулярнї біології і генетики НАН України Іриною Конвалюк та Дариною Навроцькою розробили наукові засади збереження біорізноманіття рослин, що зростають в екстремальних умовах Антарктики та високогірних Карпат. За пророблену роботу науковицям було надано вищезгадану премію.

Загалом постановою Верховної Ради України від 02 грудня 2020 року №1043-ІХ «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2019 рік» присуджено 30 Премій Верховної Ради України 63-м молодим ученим.

Талановитих науковців нагороджено дипломами, нагрудними знаками та виплачено грошову частину.

Вітаємо лауреатів та бажаємо нових наукових досягнень!