За результатами студентської наукової конференції

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 29.04.2016

На кафедрі молекулярної генетики та біотехнології  20-21 квітня відбулась щорічна студентська наукова конференція.  Студенти 4 та 5 курсів представили результати своїх наукових досліджень. Всього було заслухано 17 доповідей, серед яких найкращими були визнані наступні:

Zavorotna KonferenceЗаворотної Тетяни, біолог-магістрант кафедри, тема "Вміст вільного проліну у рослин Arabidopsis thaliana за дії сольового стресу" (науковий керівник, доцент, д.б.н., Панчук І.І.)

Бердяєвої Світлани, біотехнолог 4 курсу, тема "Клонування В класу 5s pДНК R. stellata та R. banksiae" (науковий керівник  проф, д.б.н. Волков Р.А.)

Чунківського Євгена, біотехнолог 4 курсу, тема "Оцінка активності каталази у медоносних бджіл за різних вуглеводневих дієт, в період погіршення медозбору (науковий керівник, доцент, к.б.н., Язловицька Л.С.)

Капустинської Ірини, біолог 4 курсу, тема "Молекулярна організація 5S рДНК у D.antarctica" (науковий керівник  проф, д.б.н. Волков Р.А.)

Iluk

Krasovska    Onufrijchuk  Gorobets