Зустріч з Науковою малечею

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 10.04.2022

Чому діти схожі на батьків, чому такий різноманітний рослинний та тваринний світ, чому рослини зелені, як живуть бджоли і як вони роблять мед? Як починається наука і справжнє наукове дослідження? Співробітники та студенти кафедри молекулярної генетики та біотехнології дали відповіді на ці та інші запитання на «наукових пікніках» для дітей переселенців. Із захопленням спостерігали діти, як  виділяють ДНК з банану та ківі; як можна екстрагувати хлорофіл, який надає рослинам зеленого забарвлення. Не менш зацікавлено вони знайомились і спостерігали за трудолюбивими бджолами. А яке захоплення викликали мушки дрозофіли із різними мутаціями, які можна було розглянути під бінокуляром!

Для майбутніх науковців та зацікавлених абітурієнтів надавалась інформація про наші Інститут та кафедру, перспективи працевлаштування після отримання диплому.