Заняття у бібліотеці

Опубліковано: Адміністратор ХіЕХП, 19.10.2022

Згідно статті 33 Закону України «Про вищу освіту» бібліотека є одним із основних структурних підрозділів закладу вищої освіти.

Заняття на тему «Структура закладу вищої освіти. Бібліотека закладу вищої освіти, її організаційно-функціональна структура»  для студентів І курсу спеціальності 181-Харчові технології проведено у бібліотеці університету (освітня компонента «Вступ до харчових технологій: практичні та теоретичні аспекти»). Досвідчені фахівці детально ознайомили зі структурою бібліотеки, у доступній формі подали характеристику кожного відділу. Студенти мали змогу відвідати такі читальні зали, як: періодичних видань, навчальної, наукової літератури; сектори: наукової бібліографії, каталогізування, консультації користувачів; дізналися як здійснити пошук та робити замовлення літератури у залах каталогів та картотек тощо.

Студенти-першокурсники залишилися дуже задоволеними від проведеного заняття і в цілому приємно вражені від бібліотеки нашого університету.
Висловлюємо щиру подяку працівникам бібліотеки ЧНУ!