Андрій Том’юк - переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з Загальної екології

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 30.04.2017

Cтали відомі переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія», який проходив на базі НУБіП. Участь у ній взяли понад 120 студентів з усієї України.

У категорії екологічні спеціальності перемогу здобула представниця НУБіП Любов Рудченко, дипломом ІІ ступеня нагороджені теж студентка  НУБіП Віра Наумова і Антоніна Комаренко з Одеського державного екологічного університету, ІІІ ступеня – Андрій Том’юк (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича), Анастасія Кузьмінова (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна), Владислав Вінський (Житомирський державний технологічний університет), Ольга Галанюк (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка), Анастасія Гладиш (Київський національний університет ім. Т. Шевченка) і Вікторія Чубур (Сумський державний університет).

У категорії неекологічні спеціальності перемогу здобув представник НУБіП Дмитро Царик, дипломи ІІ ступеня отримали Дмитро Спрягайло (Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького) і Інна Дорохова (Запорізький національний університет), ІІІ ступеня – Валерія Дупак (Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка) і Владислав Зінов’єв (Миколаївський аграрний університет).