Доцент Морозова Т.В. взяла участь у роботі Biotech Convent в Києві

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 21.05.2019

17-18 травня на базі КНУДТ, м. Київ, відбувся Biotech Convent, oрганізований Центром інновацій "Сходи у майбутнє". У роботі взяла участь доцент кафедри екології та біомоніторингу Тетяна Морозова.

Залишилося сильне і приємне враження. Напрацьовані результати виявилися значно ширшим аніж просто просування бітехнологічних ідей в Україні. Народилося розуміння, що спільні, синхронізовані дії здатні зрушити будь-які гори, вирішити будь-які задачі, і для цього середовище вже створене, а центр кристалізації - закладений. Окремо дяка Андрію Мірошніченко за чудову організацію Конвенту, також Світлані Саламатові, фасилітатору проекту, за її потужну і м'яку енергію, вміння направити хід думок у напрямку, найкоротшому для вирішення цілей.

Всі і все в кадр не поміщаються, як і інтенсивність програми. За день встигли:

- Створити мапу розвитку біотех в Україні та Світі (із позначками індивідуальних/командних досягнень)
- побачили тренди розвитку біотехнологій до 2030-го року
- послухали Джона ДеРос'єра - американського експерта з трансферу технологій
- перезнайомилися з біотех вченими, студентами і школярами з Харкова, Радовеля, Кропивницького, Херсона, Дніпра, Вінниці, Кривого Рогу, Одеси, Львова!) і, звісно ж, Києва.
- обговорили попередні плани біотех проектів