Екологи ЧНУ в складі журі престижної Міжнародної конференції молодих вчених (ICYS, 2018)

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 12.05.2018

Науковці кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ мають чималий досвід і здобутки у підготовці молодих вчених до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Цього ж року отримано запрошення долучитися до роботи журі престижної Міжнародної конференції.

19-25 квітня 2018 у Белграді (Сербія) відбулася 25 Міжнародна конференція молодих вчених (25th International Conference of Young Scientists - ICYS, 2018). Це змагання раніше відбувалося в різних країнах Європи та за її межами (Угорщина, Німеччина, Нідерланди, Польща, Бельгія, Туреччина, Індонезія та ін.) і набуло широкого міжнародного визнання. У цьогорічній конференції професор кафедри екології та біомоніторингу Марія Федоряк була членом журі секції наук про навколишнє середовище (Environmental Science). Журі працювало під головуванням Bozena Mitic (Хорватія), а також до журі входили Alexandr Urban (Німеччина), Mirjana Vijatovic-Petrovic (Сербія) і Soesilo Tri Edhi Budhi (Індонезія).