Екологічно-футбольна акція "Хто як не ми?!"

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 22.04.2021

"Хто як не ми?!" - саме під такою назвою пройшла екологічно-футбольна акція, організована асистентом кафедри екології та біомоніторингу Оксаною ЗАРОЧЕНЦЕВОЮ. До участі в акції були залучені футболісти місцевої дитячо-юнацької футбольної школи "Спарта". Приурочений захід до Міжнародного дня Землі, який відзначається щороку 22 квітня.

Футболісти "Спарти" прибрали від сміття територію навколо стадіону "Хет-Трик Арена Чернівці", показавши тим самим, що стадіон для них - рідний дім. Юні спартанці таким способом проявили свою позицію і розуміння того, що починати потрібно із себе. Тепер залишається сподіватись на свідомість чернівчан, які не дозволять собі смітити, а будуть підтримувати чистоту на прилеглій до стадіону території, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.