IV зустріч із навчальними закладами-надавачами освітніх послуг з бджільництва

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 31.08.2023

30 серпня 2023 року Марія ФЕДОРЯК, д.б.н., професор, завідувач кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стала запрошеним спікером на IV зустрічі з навчальними закладами-надавачами освітніх послуг з бджільництва. Зустрічі проводяться з метою обговорення можливостей поліпшення навчальних послуг для бджолярів. Тому, розповідаючи про досвід організації і проведення моніторингу зимових втрат бджолиних колоній у рамках міжнародного моніторингу COLOSS, Марія ФЕДОРЯК зробила акцент на можливостях співпраці і використання результатів та підходів українськими бджолярами, науковцями і освітянами. Ділилася ідеями і планами щодо майбутньої співпраці.