Компостувати – це просто!!!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 07.10.2022

06.10.2022 відбулася зустріч проф. Марії ФЕДОРЯК та доц. Галини МОСКАЛИК з учнями та вчителями Глибоцького ліцею. Мета зустрічі започаткувати новий спільний екологічний проект. Втілити цю ідею в життя стало можливим завдяки співпраці з агрохолдингом «Континентал Фармерз Груп». Як результат кафедра екології та біомоніторингу отримала два контейнери для компостування.

Саме восени гостро стоїть проблема «як позбутися органічних відходів з городів та садів» та «що робити, щоб не спалювати сухої рослинності і не забруднювати навколишнє середовище». Як відомо, компост утворюється в результаті розкладання продуктів і речовин органічного походження під дією аеробних мікроорганізмів.

Один компостер вже заповнено біля корпусу ІБХБ, а інший отримали учні Глибоцького ліцею. Домовилися обмінюватися спостереженнями та результатами досліджень. Отож «Компостуй з нами! Компостуй краще за нас!!!