Магістри-екологи 2022 залишають Alma Mater

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 24.01.2023

20 січня 2023 р. повітряна тривога по всіх областях України вкотре змусила магістрів-екологів згадати про особливий воєнний стан і спуститися у бомбосховище центрального корпусу університету. Звісно це засмутило випускників, проте бажання отримати диплом саме у Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича надавало святкового настрою і зігрівало їх серця.

У Мармуровій залі з привітанням звернулася завідувачка кафедри екології та біомоніторингу ННІБХБ ЧНУ імені Юрія Федьковича Марія ФЕДОРЯК і процитувала строки вірша українського поета Павла Тичини «Я утверждаюсь» із закликом бути непохитними і сильними у реаліях воєнного сьогодення.

Від імені колективу викладачів кафедри випускників привітала куратор групи Тетяна ФИЛИПЧУК і побажала магістрам не зупинятися на досягнутому, знаходити сили і час для саморозвитку і подальшого зростання навіть у такий складний для України час.

І ось довгоочікувана мить почесного вручення дипломів з рук завідувачки кафедри Марії ФЕДОРЯК.

Фотоальбом із вручення