Магістри-екологи отримали дипломи!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 19.01.2024

16 січня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича дипломи магістрів отримали випускники Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів. Урочиста церемонія вручення дипломів розпочалася виконанням гімну України, хвилиною мовчання за полеглими Героями та вітальним словом ректора ЧНУ професора Романа Петришина.

16 випускників кафедри екології та біомоніторингу, які навчался за спеціальністю 101 Екологія отримали дипломи і вже незабаром поповнять лави різних структур як висококваліфіковані фахівці, де працюватимуть на благо нашої держави та покращення її екологічної ситуації. Бажаємо усім ВАМ, дорогі наші випускники, здійснення мрій і бажань, втілення задумів та планів під мирним небом вільної незалежної України!