Методичний семінар організований асист. Оксаною Баглей

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 23.02.2022

Сучасний темп життя та реалії сьогодення вимагають формування та підсилення багатьох навичок, серед яких дуже важливою є самостійна робота студента. Саме вміння самостійно планувати час, розв'язувати без участі, але під керівництвом викладача теоретичні та практичні завдання формує професійні та особистісні якості студента. Головне завдання студента - навчитися вчитися, вірно орієнтуватися у потоках інформації, обирати головне і відкидати другорядне.

Про ці, та інші питання йшлося на методичному семінарі "МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗМІСТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ", який відбувся 22.02.2022 на кафедрі екології та біомоніторингу методистом кафедри к.б.н., асист. Баглей О.В. Викладачі кафедри долучились до обговорення питання самостійної роботи студентів, відбулась жвава та цікава дискусія.