На кафедрі екології та біомоніторингу проведено виховний захід, присвячений 25-річчю незалежності України

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 02.09.2016

Студенти 303 групи кафедри екології та біомоніторингу розпочали новий навчальний рік з кураторської години, яка присвячена 25-річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Перед студентами виступив професор кафедри Костишин С.С. З його слів держава незалежна лише коли кожний з нас є вільним у своєму виборі, висловлюванні, діях. Україна була, є і завжди буде прикладом в області інтелекту і духовності. Степан Степанович побажав студентам хорошого навчального року, бути гідними своїх предків, бути справжнім господарями своєї земліі пам’ятати, що майбутнє України – це ВИ!

Куратор групи доцент Москалик Г.Г. звернула увагу, що для людини 25 років – це зовсім юний вік, а для держави тим паче. І як би складно не було, кожна молода людина зобов’язана своїми знаннями, працею, здобутками підносити культуру, берегти волю і незалежність України.

На питання, що таке НЕЗАЛЕЖНІСТЬ студенти відповіли – це воля, демократія, гідність.