На кафедрі екології та біомоніторингу встановлено традицію

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 26.04.2019

Два роки поспіль (2017 та 2018 роки) студенти кафедри здобували призові місця на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Загальна екологія». І цей рік не став винятком! Студентка 3 курсу Родіна Єлизавета отримала диплом ІІІ ступеня.

Олімпіада проводилася на передодні Дня довкілля, 17-19 квітня в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України. За призові місця і звання кращих знавців з дисципліни «Загальна екологія» протягом 2 днів змагалися понад 170 студентів з 63 закладів вищої освіти України.

Вітаємо Родіну Єлизавету та колектив кафедри екології та біомоніторингу з перемогою. Особливі слова подяки професору, д.б.н. Руденко С.С., доценту к.б.н. Ситніковій І.О., асистенту, к.б.н. Филипчук Т.В., які сформували належні компетентності, що дозволило студентці продемонструвати відповідні результати навчання з дисципліни «Загальна екологія». Так тримати!