Науковий семінар "Особливості запилення соняшника звичайного Helianthus annuus L."

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 10.08.2022

У п'ятницю 5 серпня 2022 року кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник кафедри екології та біомоніторингу Шпак Ярослав Васильович провів науковий семінар "Особливості запилення соняшника звичайного Helianthus annuus L.". На онлайн-заході були присутні студенти й співробітники кафедри, які зараз перебувають у різних містах і навіть країнах. Дослідження запилення соняшника дуже актуальні, оскільки Україна займає провідні місця у світі з експорту соняшникової олії та меду. Тому постає необхідність науково детально, доступно, наочно й водночас цікаво пояснювати особливості вищевказаної тематики для залучення молодих дослідників. Доповідач приємно вразив слухачів, гарною презентацією з власноруч зробленими світлинами посіяних ним домашніх соняшників на голівках яких "позували" бджоли з його пасіки та дикі комахи-запилювачі, які теж прилітали поласувати нектаром і пилком.