Науково-практична конференція "Педагог-позашкільник": вклад кафедри екології та біомоніторингу

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 29.09.2022

Кафедра екології та біомоніторингу долучилася до організації науково-практичної конференції "Педагог-позашкільник", яка відбулася 29 вересня на базі КО " ЧОЦЕНТУМ". Проф. Марія Федоряк розповіла про розроблену в ході виконання Екопроекту від посольства Фінляндії в Україні програму неформальної екологічної освіти і представила освітянам області робочий зошит "Збереження біорізноманіття: знати і діяти".

Відбувся обмін думками. Серед присутніх колег багато вже мали можливість працювати за розробленою програмою, а їх вихованці брали участь у Екопроекті від посольства Фінляндії і підготували власні мініпроекти, серед яких і троє теперішніх студентів 1 курсу кафедри екології та біомоніторингу - Анна Никільчик, Антон Круліковський та Вікторія Флоряк.

Разом у вихованні екологів нового покоління!