Нові комунікації студентів-екологів в рамках проекту TEMPUS IV EcoBRU

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 26.04.2016

Цього року досить не ординарно проходила традиційна студентська конференція на кафедрі екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів. До участі в конференції долучилися студенти кафедри екології та безпеки життєдіяльності Національного транспортного університету (м. Київ). Гості представили цікаві завершені проекти, присвячені утилізації сміття та відходів, а також моніторингу надзвичайних ситуацій у Київський області та аналізу їх екологічних наслідків. Делегацію від НТУ представляли 11 студентів методист кафедри Спасіченко О. та доцент, к.х.н. Лук’янова В.В. ця нова комунікація стала можливою в результаті підписання угоди між екологами ЧНУ та НТУ в рамках проекту TEMPUS IV EcoBRU.

Завідувач кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ Руденко С.С. представила учасникам конференції нові вектори екологічної політики ЄС та важелі їх реалізації, з якими вона ознайомилася під час стажування в Латвійському університеті у Ризі.

Завершальним акордом конференції стала посадка дерев дружби між студентами ЧНУ та НТУ.

Підготувала доцент кафедри екології та біомоніторингу Морозова Т.В.