Остання пара – важливий і незабутній акорд (міжфакультетський досвід)

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 27.05.2013

Незвичайна остання пара з "Екологічної культури" відбулася 27 травня 2013 р. на кафедрі екології та біомоніторингу ЧНУ. До студентів-екологів завітали в гості студенти-теологи і разом поринули у світ біблійної етики поводження людини з тваринами. Розпочали пару завідувач Богословським відділенням ЧНУ протоієрей Микола Щербань та професор кафедри екології та біомоніторингу Світлана Руденко.

Знайомство з важливими біблійними принципами та законами поводження людини з тваринами, вірші Ліни Костенко і уривки з "Божественної комедії", відео, яскраві презентації і червоною ниткою слова пісні про тварин Райського Саду:

А в місті тім є сад із квітами в траві,
Із звірами чудовими незнаної краси…

Пара була насиченою, цікавою та неординарною. Студенти і викладачі дійшли висновку, що остання пара – це як останнє слово і тому її слід провести по-особливому. Набутий досвід в цьому плані заслуговує на увагу.