Підготовка до нового сезону моніторингу COLOSS в умовах війни

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 22.04.2022

В умовах війни в Україні організація моніторингового сезону має особливості та відбувається складно.
14-16 лютого національний координатор проф. Марія Федоряк і аспірант кафедри Олександр Шкробанець дистанційно взяли участь у щорічному онлайн-семінарі національних координаторів “COLOSS Monitoring e-Workshop 2022”.
Головна мета щорічного семінару – координація цьогорічного моніторингу та планування подальшої стратегії проекту. Щорічно анкета зазнає змін. Країни-учасниці моніторингу використовують для опитування он-лайн платформу LimeSurvey.
23 березня відбувся онлайн-семінар “How to use LimeSurvey and how to make the updates”, в якому дистанційно взяли участь національний координатор проф. Марія Федоряк і аспірант кафедри Олександр Шкробанець.

Учасники моніторингу активно обмінювались досвідом. Роберт Бродшнайдер та Флеммінг Вейснес розповіли та продемонстрували як додавати та видаляти запитання, проводити активацію та дезактивацію анкети, експортувати результати із платформи LimeSurvey.