Практичні курси – виклик сьогодення

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 10.11.2017

Дисципліну «Екологічний хенд-мейд» магістранти кафедри екології та біомоніторингу обрали з розділу «за вибором». Можливо, визначальну роль відіграла практичність курсу. Бренд курсу – «Перетворимо відходи на доходи!» Студенти навчилася виготовляти кошики, вази та настінні панно із старих газет та журналів, створювати екологічні прозорі сумки (бренд цього року!) із пластикових пляшок, робити господарське мило з домашнього смальцю та запашне натуральне мило із застосуванням базових та ефірних олій, а також виготовляти барвники для фарбування саморобних виробів. Наприкінці курсу студенти організували виставку своїх робіт у коридорі кафедри. Не обійшлось без селфі. Кожний хотів сфотографуватися з власноруч виготовленими виробами. Фотографії виклали у facebook. Чим не реклама продукції?

Сподіваюся, що навички, здобуті в рамках цього курсу, стануть у пригоді нашим магістрантам у родинному житті, або навіть у маленькому бізнесі.

Викладач курсу, професор
Світлана Руденко