Практичні заняття на Придністровській станції садівництва

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 28.09.2023

27 вересня 2023 року, в межах двосторонньої угоди про співробітництво студенти першого та четвертого курсів кафедри екології та біомоніторингу мали неймовірну можливість відвідати Придністровську дослідну станцію садівництва НААН України.

У рамках дисциплін «Вступ до фаху» та «Карантинні організми та захворювання» студенти отримали можливість ознайомитися з дослідженнями та практичними аспектами роботи науковців дослідної станції садівництва.

Студенти ознайомилися з основними сезонними шкідниками та захворюваннями плодових дерев, обговорили можливості використання хімічних та біологічних методів захисту. А потім співробітники станції, викладачі та студенти долучилися до збору щедрого врожаю яблук.

Додому поверталися стомлені, але вдячні за цінний досвід та практичні поради. Такі неординарні форми проведення занять запам’ятовуються назавжди.