Сердечно вітаємо Світлану Степанівну Руденко!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 16.10.2019

Шановна Світлано Степанівно!

Колектив кафедри екології та біомоніторингу сердечно вітає Вас з ювілеєм!

Ви – талановита особистість, прогресивний викладач, відданий справі й наполегливий науковець, який упевнено може пишатися своїм духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Ваша життєва позиція, служіння ідеалам добра і справедливості є прикладом для нас.

Ви підготували чимало кваліфікованих фахівців. У Вас є учні, послідовники і шанувальники у різних куточках України, в Німеччині й Австрії, Литві та Словаччині, Сербії та Швеції! Ми пишаємося тим, що працюємо поруч з Вами.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових звершень і вражень! Нехай ваше життя буде затишним і радісним, нехай в усіх починаннях Вас супроводжують світлі та вдячні люди.

Добра Вам! Нехай життєвий шлях буде довгим та щасливим, а серце і далі випромінює світло та любов!

З повагою і вдячністю,
Ваша кафедра екології та біомоніторингу.
16 жовтня 2019 р.

Фото-відео привітання