Співробітники кафедри екології в журі Обласної олімпіади з екології

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 21.02.2022

У неділю 20 лютого на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей пройшла Обласна олімпіада з екології серед учнів 10-11 класів. Співробітники кафедри екології та біомоніторингу на чолі із завідувачкою проф. Марією Федоряк були залучені до журі конкурсу.

Олімпіада проходила у два етапи - теоретичний та практичний. На теоретичному етапі учням було запропоновано дати відповіді на тестові завдання та відкриті запитання із дисципліни. На другому етапі учасники представляли власні наукові роботи у вигляді постерів та доповідей. Переможцями у підсумку стали  Нестор Олександра (учениця 11 класу Ліцею №3) та Бернік Ріка (учениця 10 класу Ліцею №11 "Престиж"), які представлятимуть свої роботи на Всеукраїнській олімпіаді.