Студенти кафедри екології та біомоніторингу долучилися до роботи семінару-практикуму для вчителі біології

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 22.04.2019

У четвер, 18.04.2019 року на базі Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату відбувся семінар-практикум для вчителів біології, на який запрошені студенти та магістри кафедри екології та біомоніторингу.

Протягом життя людина використовує природні ресурси тим самим впливає на довкілля, змінюючи його. Тому виникають безліч екологічних проблем, які необхідно вирішувати спільними зусиллями. Особлива роль відводиться молоді, яка здатна мислити і діяти креативно і нестандартно. З метою привернути увагу вчителі до екологічних проблем сьогодення на семінарі представлені такі теми наукових досліджень: «Візуалізація поширення Acer negundo L. із застосуванням QGIS», студентки 4 курсу Осколіп Христини, «Екологічна небезпека Домбровського кар'єру», робота магістра 5 курсу Друль Тетяни, «Порівняльний аналіз конкурентної структури угруповань в насадженнях енергетичних культур» – магістра 5 курсу Пентюка Владислава та «Моніторинг смертності бджіл в Україні, причини і наслідки» – магістра 5 курсу Шкробанця Олександра. Виступи студентів викликали зацікавленість та жваву дискусію.