Урожайний рік кафедри екології та біомоніторингу

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 13.10.2015

Справді урожайним видався 2015 рік для колективу кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів.

Докторант кафедри Буждиган О.Я. отримала грант Президента України, професору Федоряк М.М. присуджено звання заслуженого працівника освіти України (за підготовку учнів-переможців міжнародних олімпіад), професор Костишин С.С. виборов престижний міжнародний освітянський грант Tempus, асистент Баглей О.В. стала грантером Erasmus Mundus і пройшла 10-місячне стажування у Франції (в Монпельє),  завідувач кафедри Руденко С.С. повернулась з ювілейного Всеукраїнського  форуму Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з дипломом «Лідер позашкільної екологічної освіти України», яким був нагороджений колектив кафедри за найвищий рейтинг в справі екологічної освіті та виховання учнівської молоді. Протягом 2014 -2015 років співробітники кафедри видали 4 монографії та 4 навчальних посібника: Екологічна культура – запорука збалансовано розвитку. Екологічні міста (Руденко С.С., Костишин С.С.); Экологическое образование: нове вызовы (С. Руденко, С. Костышин,  Т. Морозова); Наукова спадщина Александру Рошки як основа для ретроспективного аналізу аранеофауни Буковини  (Федоряк М.М.); Мікрокосмні моделі екосистем (Костишин С.С., Руденко С.С., Махрова О.Г., Зароченцева О.Д.) (в друці); Системний аналіз навколишнього середовища (С.С. Руденко, С.С. Костишин); Екологія в схемах, таблицях та малюнках (О.Я. Буждиган, О.Д. Зароченцева, С.С. Руденко); Екологія в дослідах (частина 2) (О.Я. Буждиган, С.С. Руденко, О.Д. Зароченцева, С.С. Костишин); CNP-моніторинг річкових екосистем (на прикладі Чернівецької області) (С.С. Руденко, С.С. Костишин, Л.Ю. Головченко, О.М. Дзензерська, О.Я. Буждиган).