ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ ТА ЇХ НАУКОВИХ НАСТАВНИКІВ!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 26.05.2023

24.05.2023 в інтерактивно-освітньому просторі «Музей науки» відбувся «Молодіжний івент-2023», учасниками якого стали обдарована учнівська молодь Буковини, їх вчителі та наукові керівники. Серед запрошених – викладачі ННІБХБ, під керівництвом яких учні здобули перемогу у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Подякою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації та подарунками від компанії World Vision International нагороджені за І місце – доцент кафедри екології та біомоніторингу, к.б.н. Ірина СИТНІКОВА, за ІІ місце – доцент кафедри екології та біомоніторингу, к.б.н. Галина МОСКАЛИК, доцент кафедри біохімії та біотехнології, к.б.н. Лідія ХУДА, професор кафедри біохімії та біотехнології, д.б.н. Олексій ХУДИЙ.

Вітаємо науковців, бажаємо подальших творчих здобутків та наукових звершень!