Вітаємо з чудовим ювілеєм!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 12.09.2022

Щиро вітаємо з чудовим ювілеєм Марію Михайлівну Федоряк — завідувачку кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професорку, доктора біологічних наук.
Шановна Марія Михайлівна, колектив кафедри бажає і подалі з тим же успіхом поєднувати в собі жіночу чарівність і твердість рішучого характеру, щирість, добродушність і чуйність поряд з мудрістю і проникливістю.
Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не покидає в відповідальних і важливих справах. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб збувалися мрії, і життя дарувало тільки найкраще: щастя і радість, здоров’я, благополуччя і натхнення. Творчих злетів, підкорення крутих вершин, нових здобутків у науковій, професійній діяльності і здійснення особистих задумів! Нехай у Вашому домі завжди панують любов, достаток і злагода!