Вітаємо з перемогою!

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 18.07.2022

10 липня 2022 р. відбулася он-лайн церемонія урочистого закриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних проектів МАНУ і стали відомі результати. Учасники Чернівецького територіального відділення МАНУ «Буковинська мала академія наук учнівської молоді» цього року вибороли 5 призових місць (чотири – третіх і одне – друге місце). Друге місце в секції «Екологія» зайняв Максим Лупул – учень 8 класу багатопрофільного ліцею «Престиж» за науково-дослідну роботу «Аналіз якості нафтосорбентів природного походження», науковий керівник к.б.н., доцент кафедри екології та біомоніторингу Ірина Ситнікова. Вітаємо переможців! Бажаємо творчих звершень і ще вищих результатів!! Слава Україні!!!