Вступний іспит до аспірантури у змішаному форматі

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 09.09.2022

8 вересня 2022 р. в Чернівецькому національному університеті відбулися фахові вступні випробування до аспірантури, кількома днями раніше відбулися іспити з іноземної мови. На спеціальність 101 Екологія вступили двоє аспірантів - Павло Герасимюк та Ігорм Москалик, які проявили високий рівень знань та вмотивованість у вирішенні питань сучасної екологічної науки через виконання своєї дисертаційної роботи.

Комісія працювала у змішаному режимі, приймаюча кафедра - кафедра екології та біомоніторингу ННІБХБ. Склад комісії:

• Федоряк М.М. - д.б.н., проф., завідувач кафедри екології та біомоніторингу (голова комісії)
  • Легета У.В. - к.б.н., доц., доцент кафедри екології та біомоніторингу
  • Панчук І.І. - д.б.н., проф., професор кафедри молекулярної генетики та біотехнологій