ЗІБРАННЯ ОДНОДУМЦІВ НА ЕКОЛОГІЧНОМУ КОНГРЕСІ «ЖИВИ, ЗЕМЛЕ»

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 15.11.2023

9 листопада 2023 року у комунальному закладі «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся щорічний обласний учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле». У складі журі взяли активну участь доценти кафедри екології та біомоніторингу Ірина СИТНІКОВА (голова журі), Галина МОСКАЛИК і Аліна ЖУК (члени журі). Учасники представили свої доповіді, в яких піднімали питання щодо важливості переробки відходів, що є ключовим елементом сталого споживання та ефективного використання ресурсів і сприяє збереженню природи для майбутніх поколінь. Звертали увагу на екологічні проблеми рослинного та тваринного світу, зокрема збереження природних оселищ рослин і тварин, які можуть зникнути через антропогенну діяльність. Досліджували проблеми природоохоронних територій області, а також вивчали якість поверхневих вод.

Такі заходи дозволяють активізувати пізнавальну діяльність учнів, спонукають до розуміння важливості екологічних проблем сьогодення, допомагають заохочувати їх до прийняття відповідальних рішень та формування екологічних звичок.