Зустріч з «цікавою екологією»

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 10.06.2022

02.06.2022 на кафедрі екології та біомоніторингу було гамірно та людно. У школярів навчальний рік підійшов до завершення, а в університеті починається гаряча пора активного залучення абітурієнтів. З метою популяризації екологічних знань викладачі кафедри запросили учнів Чернівецьких ЗЗСО № 16 та № 25 на зустріч з “цікавою екологією”.

Для учнів провели ознайомчу екскурсію навчальними та науковими лабораторіями кафедри, розповіли про особливості науки екології та перспективи навчання за спеціальністю “Екологія”, провели кілька цікавих експериментів. Хлопці та дівчата мали змогу власноруч виконати нескладні дослідження, проаналізувати отримані результати та зробити відповідні висновки. Школярі із зацікавленням сприймали інформацію, ставили запитання. Час сплив непомітно і діти ще довго не хотіли залишати кафедру. Учнів запросили відвідати Дні відкритих дверей, які кафедра проводить регулярно. Сподіваємося, такі зустрічі сприятимуть мотивації учнів до глибшого пізнання навколишнього середовища та особистої участі в розв’язанні екологічних проблем.