Оголошення

Навчальний семінар-тренінг «Екологічна освіта та просвіта учнів загальноосвітніх шкіл»

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 15.03.2015

Екологічна освіта та просвіта учнів загальноосвітніх шкіл20 – 22 березня 2015 року на базі кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні відбудеться навчальний семінар-тренінг для вчителів сільських шкіл «Екологічна освіта та просвіта учнів загальноосвітніх шкіл».

Керівник проекту за грантом учасників обмінів –  к.б.н. Буждиган О.Я.

ДО СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ ДОЛУЧАЮТЬСЯ:

• Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні
  • Кафедра екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
  • Німецька асоціація випускників Програми Фулбрайта (The German Fulbright Alumni Association)
  • Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації
  • Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЧОЦЕНТУМ)

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ  КОМІТЕТ:

Програма семінару-тренінгу

Буждиган О.Я. – керівник проекту за грантом учасників обмінів за фінансування Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, к.б.н., асистент кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (oksana.buzh@gmail.com);

Зароченцева О.Д. – секретар проекту, к.б.н., м.н.с. кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (oksana.zarochentseva@gmail.com).

НАУКОВО-ПРОГРАМНИЙ  КОМІТЕТ:

Палійчук О.М. – к.пед.н., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Костишин С.С. – д.б.н., професор, завідувач кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (s.kostyshyn@chnu.edu.ua)

Руденко С.С. – д.б.н., професор кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (rudenko.prof.eco@gmail.com);

Буждиган О.Я. – к.б.н., асистент кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (oksana.buzh@gmail.com).

Головченко Л.Ю. – директор Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЧОЦЕНТУМ) (chocentum@rambler.ru)