Науковий семінар на кафедрі грунтознавства

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 10.12.2014

10 грудня 2014 року на кафедрі грунтознавства відбувся науковий семінар, на якому з доповіддю "Активна фаза органічної частини грунту: теоретико-методологічні основи дослідження" виступив Зенон Гамкало (д.б.н., професор кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Львівського національного університету імені Івана Франка).

Гамкало З

Активне зацікавлення аудиторії (особливо в студентському середовищі) викликала частина доповіді, що була присвячена гумусопротекторному механізму, екологічній індикаційній функції органічної речовини та огляд сучасних методологічних і методичних підходів до оцінки її якості. Більшість запитань та активна дискусія була присвячена саме цьому.

Гамкало З

Варто відмітити, що це не перший семінар на нашій кафедрі із запрошенням відомих грунтознавців з інших наукових закладів. Така практика буде продовжена і в майбутньому.