Черлінка Василь Романович успішно захистив докторську дисертацію

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 13.04.2019

10 квітня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 76.051.05 при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича доцент кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Черлінка Василь Романович успішно захистив докторську дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук спеціальності 03.00.18 – «Ґрунтознавство» на тему «Цифрові моделі рельєфу в ґрунтознавстві: теоретико-методологічні основи та практичне застосування» (науковий консультант – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Дмитрук Юрій Михайлович).

Масштабні обстеження, проведені дисертантом, лягли в основу новітньої методики обстеження ґрунтового покриву, які проводилися в минулому році державними установами системи «Інституту охорони ґрунтів». Інноваційні підходи, запропоновані В.Р.Черлінкою на основі цифрових моделей рельєфу та симуляції чинників ґрунтогенезу, мають не тільки великі наукові перспективи, але й конкретне практичне застосування, насамперед для картографічного моделювання.

Найкращі вітання здобувачу наукового ступеня від імені кафедри агротехнологій та ґрунтознавства та співробітників Інституту біології, хімії та біоресурсів з побажаннями подальших творчих здобутків!