До кожної дитини має прийти Святий Миколай!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 19.12.2021

Справді велике щастя коли у тебе є родина, тепло і затишок.  Коли є вірні друзі, що розуміють, радіють і підтримують. Коли є можливість здобувати освіту, ти здоровий, сильний і впевнений в собі. Ти можеш водити авто і займатись спортом, ти маєш право і можливість вибирати свій шлях, бо перед тобою відкриті всі дороги життя…Цінність всього цього  розумієш, нажаль, не завжди.

Вкотре, і ще більш ґрунтовніше аналізуєш своє щоденне життя, відносини з батьками, можливість бути студентом, коли бачиш ці сповнені надій очі дітей, які ніколи не матимуть всього цього. В них є СЬОГОДНІ, яким буде завтра – не знає ніхто!

Наші, сильні духом хлопці, щороку відвідуючи дитячі будинки приховують сльози, а дівчата сліз не стримують. Забути оченята цих дітей уже ніколи не вдасться, та чи маємо право забувати?!

Колектив кафедри гордий, що в нас вчаться студенти, які впевнені, що до кожної дитини має прийти Святий Миколай!

Цього року студенти передали подарунки діткам з КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м.Чернівці та Магальського дитячого будинку-інтернату