Хіба можна пізнавати природу, не познайомившись з його Величністю, грунтом?

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 20.02.2017

Студентські канікули ще тривають, але в нашій лабораторії "Мікроморфології та біології грунтів" гамірно та цікаво. Сьогодні, академічна тиша порушена вихованцями гуртка "Природа рідного краю", що діє при комунальному закладі "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді".  Хіба можна пізнавати природу, не познайомившись з його Величністю, грунтом? Очевидно, ні! І це прекрасно розуміють колеги та друзі нашої кафедри з ЦЕНТУМа.

Треба було бачити ці зацікавлені дитячі очі та чути ту лавину запитань. Чому? Де? Як... і знову чому? Ми спробували все розповісти та показати. Сподіваємося, що кілька цікавих дослідів зроблених власноруч, огляд дивовижних фото грунтів на мікрорівні, знайомство з грунтовими монолітами та оригінальний мультфільм надовго запам`ятаються цим допитливим школярам.

Ми завжди раді співпраці зі всіма, хто любить Природу, хто в майбутньому обере для продовження навчання наш інститут, нашу кафедру.