Конкурс-акція "Ґрунти крізь призму рифм"

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.12.2021

Для привернення уваги до планетарної важливості ґрунтів та просування ідей сталого використання ґрунтових ресурсів, щорічно, 5-го грудня, світова спільнота святкує Міжнародний день грунту.

Вже стало доброю традицією у членів Студентського наукового товариства імені П.О. Кучинського, кафедри агротехнологій та ґрунтознавства, готувати оригінальні популяризаційні акції до цього дня. Цьогоріч, студенти вирішили започаткувати проєкт "Ґрунти крізь призму рифм" і записали оригінальний ролик, в якому у віршованій формі продекламовані всі глобальні функції грунтів. До речі, вірш написаний викладачкою кафедри Тетяною Іванівною Цвик.

Проєкт передбачає створення оригінального популяризаційного формату, до якого можуть долучитись всі бажаючі. Для цього треба написати власну або знайти і продекламувати будь-яку поезію на "грунтову" тематику. Записаний вірш (гуртківці запишуть ролик самостійно) чи особисто відзнятий ролик з віршом потрібно надіслати науковому куратору СНТ імені П.О. Кучинського, Володимиру Нікоричу  (е-mail: v.nikorychchnu.edu.ua, тема листа: Ґрунти крізь призму рифм). Всі учасники проєкту будуть відзначені, а автора ролика, що набере найбільшу кількість переглядів та схвальних відгуків, буде премійовано. Конкурс триватиме до 02.02.2022. Проєкт  "Ґрунти крізь призму рифм" - безстроковий.

Отже, акція розпочата:

Вірш декламували: