Курси з ГІС на базі кафедри агротехнологій та грунтознавства

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 10.12.2018

Згідно з укладеним Меморандумом між Чернівецьким національним університетом ім. Ю.Федьковича та ДУ "Інститут охорони грунтів України" на базі кафедри агротехнологій та грунтознавства було проведено навчальні курси "Прикладні аспекти застосування геоінформаційних систем у галузі картографування ґрунтового покриву".

Керівником курсів було призначено професора Ю.М.Дмитрука.

Слухачами курсів були співробітники обласних філій "Інституту охорони грунтів" включно з працівниками головного офісу в м.Київ. Вдосконалення кваліфікації вказаних фахівців постало на часі у зв'язку з широким впровадженням новітніх методик для дослідження грунтового покриву.

Вибір місця проведення курсів, як це прокоментував генеральний директор ДУ "Інститут охорони грунтів України" І.П.Яцук, пояснюється здобутками у цьому контексті кафедри агротехнологій та грунтознавства, насамперед результатами наукових досліджень докторанта кафедри В.Р.Черлінки, які стали відомими для широкого загалу грунтознавців України.