Практичний тренінг "Польової школи фермера" за участі проф. Ю.Дмитрука

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 26.11.2019

Практичний тренінг відбувся на базі ТОВ "Агрофірма "КОЛОС" (Київська обл.). Польова школа фермера "Грунтозберігаючі технології у землеробстві" є частиною проекту "Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зони України" під егідою ФАО.

В теоретичній частині тренінгу обговорювалися три теми:

1. Зміни наукових парадигм управління рослинними післяжнивними рештками і відмерлою кореневою системою. Леонід Ківерський, голова ТОВ "Трейд-Агрохім"

2. Біологічне землеробство та управління вторинними сільськогосподарськими відходами. Леонід Центило, кандидат с-г наук, голова ТОВ "Агрофірма "КОЛОС"

3. Збереження родючості ґрунтів в умовах інтенсивного агровикористання. Юрій Дмитрук, експерт ФАО, доктор с-г наук, завідувач кафедри Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Практична частина включала в себе відвідування майданчика компостування органічних решток рослин. Обговорено механізм управління органічними рештками для збереження та підвищення родючості ґрунту. За високий рівень грунтозберігаючих технологій, застосування доступних факторів біологізації для відтворення родючості ґрунтів ТОВ "Агрофірма "КОЛОС" в особі директора Центила Леоніда Васильовича отримала високу відзнаку ФАО ООН.

Детальніше тут >>>